Kaip greitai bėga laikas…

Gruodžio mėnesį uždarysime jau šeštąjį “Susitikim” veiklų sezoną.

Visus metus buvome drauge, drauge norime šį sezoną ir užbaigti. Kaip visada – aktyviai ir su gera nuotaika!

Taigi, ir ką sugalvojo ,,Susitikim” komanda?

Kviečiame Jus gruodžio 11-13 dienomis keliauti su mumis į Lietuvos pajūrį – Palanga, Juodkrantė, Nida! Mūsų pajūris žiemą pasakiškas. Įkvėpsime tiek gryno oro ir pasikrausime tiek gerų emocijų, kad ilgam mus šildys prisiminimai.

Jūsų laukia 3 dienų programa:

1 Diena: Anksti ryte išvykstame iš Vilniaus ir Kauno. Vykstame į Karklę. Aplankome Olandų kepurę. Pietūs. Pasistiprinę vykstame į žygį – tako maršrutas bus pasirinktas priklausomai nuo grupės fizinio pasirengimo ir oro sąlygų. Kadangi mus lydės keli vadovai, bus galimybė norintiems žygį baigti anksčiau. 

Vykstame į Palangą. Įsikuriame viešbutyje. Laisvas laikas, poilsis. Siūlome aplankyti Kalėdoms pasipuošusią Basanavičiaus gatvę. 

2 Diena: Pusryčiai. Vykstame į Juodkrantę. Trumpa ekskursija miestelyje, jeigu oro sąlygos bus palankios – aplankysime ,,Raganų kalną”. Vykstame į Nidą, pakeliui sustosime prie Negyvosios kopos. Nidoje aplankysime miesto žymiausias vietas ir leisimės į žygį – trasa ir atstumas bus pasirinktas pasitarus su grupe ir orų dievais. Norintieji poilsio, galės laiką leisti vienoje iš Nidoje veikiančių kavinių. 

Vakare grįžtame į viešbutį. Mūsų lauks šventinė vakarienė (sriuba, karštas patiekalas, stalo vanduo). Visi drauge išlydėsime ,,Susitikim” šeštąjį sezoną, pasidžiaugsime bendryste – kaip visada linksmai, su dainomis 🙂 

3 Diena: Pusryčiai. Aplankome Palangos miesto botanikos parką, draugiškai atsisveikiname su jūra majuodami nuo Palangos tilto. Vykstame į Darbėnus. Lengvas žygis Skulptūrų parke ir keliaujame nusiplauti nuovargį ir atgauti jėgas Atostogų parko baseinuose*.  Pietūs HBH Palanga restorane*.  Pakeliui namo, grupei pageidaujant, galėsime sustoti ir aplankyti Šviečiančių sūpynių parką Darbėnuose.

KAINA: 150 Eur

Į kainą įskaičiuota:

– Autobusas Vilnius/Kaunas – Palanga- Nida-Darbėnai-Kaunas/Vilnius;

– Kelto bilietas, taršos mokestis;

– 2 nakvynės viešbutyje dviviečiame kambaryje (3 žvaigždučių viešbutis ,,Prie Parko”, S. Dariaus ir S. Girėno g. 11, Palanga. Viešbutis yra šalia parko, jūros ir Basanavičiaus gatvės).

– 2 k. pusryčiai;

– 1 pietūs;

– 1 vakarienė;

– gido paslaugos;

– žygio vadovo paslaugos;

– programos sudarymas.

Į kainą neįskaičiuota:

* Bilietai į Atostogų parko basienus (2 val. – kaina nuo 65 m. – 12 Eur, iki 64 m. – 14 Eur.);

* Pietūs HBH Palanga restorane. 

Jeigu pageidausite vienviečio kambario, prašome mus informuoti. Tokių kambarių skaičius yra labai ribotas. Esant poreikiui informuosime dėl tikslios priemokos sumos.

Registracija +37060336266 arba el. paštu registracija@susitikim.lt

Pagarbiai

Susitikim komanda