Mieli žygeiviai,

Kai atrodo, kad išvaikščiojome jau visą Vilnių, topteli mintis – juk dar nebuvome taip anksčiau daugelio mėgtame Valakupių paplūdimyje, nežygiavome Turniškių miškais. Taigi, skelbiame naują žygį, kurį taip pat, kaip ir ankstesniuosius, jungia upė. 

Susitinkame:

DATA: gegužės 30 d. 10 val.

STARTAS: Stotelė Antakalnio žiedas 

Troleibusai  4, 10, 21

Autobusai 5G, 15, 17, 18, 38, 39, 50, 114, 115

FINIŠAS: Namenčinės plento stotelė

Autobusai 17, 39

Trasos ilgis: apie 10 km. Žygiuosime palei Nerį pro Valakupius, Turniškes.

Trasos sudėtingumas: lengva.

Svarbu: trasa nėra žiedinė, t.y. pradėsime taške A ir baigsime taške B, tad atvykti reikės į vieną vietą, o išvykti iš kitos vietos. 

Apranga ir avalynė: patogi. Rengiamės svogūnėlio principu. Gerai būtų turėti kuprinę, kad galėtumėte nusivilkę drabužius, jei pasidarys karšta, juos patogiai neštis. Taip pat reikėtų atsižvelgti į permainingus Lietuvos orus ir įsimesti skėtį ar apsiaustą, kepuraitę nuo saulės, purškalus nuo mašalų.

Būtina turėti vandens. Jei norite, įsidėkite lengvų užkandžių (angliavandenių) – praėję pusę trasos tikrai pasistiprinsime.

Mus lydės patyrusi instruktorė, šiaurietiško ėjimo su lazdomis trenerė Irena Gudiškienė. Norintiems bus galimybė išbandyti žygį su šiaurietiško ėjimo lazdomis (reikalinga lazdų rezervacija).

Registruotis prašome tik naujus dalyvius.

Registracija vyksta darbo dienomis I-IV, 10-17 val.: tel. 8 603 36266 arba el. paštu registracija@susitikim.lt

Tad iki pasimatymo, nekantraujame ir vėl susitikti!

P.S. Mums oras tinka visoks. Dulksna ar lengvas lietus gaivina žygiuojant ir padeda pravalyti plaučius. Žygis neįvyks tik tuo atveju, jei pils kaip iš kibiro. Tuomet ieškosime kitos datos ir apie tai visus informuosime.