SKELBIAME KAUNO MIESTO TVARKARAŠTĮ (spalio mėn.):

Užsiėmimų vieta: Kauno m. savivaldybės V. Kudirkos viešoji biblioteka

Aleksoto padalinys, Veiverių g. 43, Kaunas

TAPYBA (lektorius Linas Liandzberis):

I grupė: spalio 23 d., 9 val. ir spalio 30 d. , 9 val.

II grupė: spalio 23 d., 12 val. ir spalio 30 d., 12 val.

ODOS DIRBTUVĖS – papuošalu gamyba (lektorė Jonė Kalinaitė-Stankevičienė):

I grupė: spalio 6, 15:30 val. ir spalio 13 d., 15:30 val.

II grupė: spalio 20 d., 15:30 val. ir spalio 27 d., 15:30 val.

UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS VILNIUJE (rugsėjo-spalio mėn.)

Adresas: J. Kubiliaus g. 2, Vilnius, Senjorų Avilys

Visi užsiėmimai ir priemonės yra nemokamos! 

PUODELIAVIMAS – piešimas ant porcelianinių puodelių

I GRUPĖ:

Rugpjūčio 16 d., 12 val.

Rugpjūčio 30 d., 12 val.

II GRUPĖ:

Rugpjūčio 30 d. , 14 val.

Rugsėjo 6 d. , 10:00 val.

III GRUPĖ:

Rugsėjo 27 d. , 10:00 val.

Spalio 4 d., 13 val.

Užsiėmimus veda menininkė, TV laidų vedėja Nomeda Marčėnaitė

IV GRUPĖ:

Rugsėjo 27 d. , 14 val.

Spalio  4 d., 15 val

TAPYBA – piešimas ant drobės

I GRUPĖ:

Rugpjūčio 19 d., 9:30 val.

Rugpjūčio 26 d., 9:30 val.

II GRUPĖ:

Rugpjūčio 19 d., 13 val.

Rugpjūčio 26 d., 13 val.

III GRUPĖ:

Rugsėjo 3 d., 9:30 val.

Rugsėjo 10 d., 9:30 val.

IV GRUPĖ:

Rugsėjo 3 d., 13:00 val.

Rugsėjo 10 d., 13:00 val.

V GRUPĖ:

Rugsėjo 24 d., 9:30 val.

Spalio 1 d., 9:30 val.

Užsiėmimus veda tapytojas, parodų kuratorius Linas Liandzbergis

ODOS DIRBTUVĖS- papuošalų gamyba iš odos

I GRUPĖ:

Rugsėjo 7 d., 9 val. 

Rugsėjo 14 d, 9 val.

Spalio 2 d., 9 val.

II GRUPĖ:

Rugsėjo 7 d., 11:30 val. 

Rugsėjo 14 d, 11:30 val.

Spalio 2 d., 11:30 val.


III GRUPĖ:

Rugsėjo 7 d., 14:00 val. 

Rugsėjo 14 d, 14:00 val.

Spalio 2 d., 14:00 val.


Užsiėmimus veda odininkė, juvelyrikos, stiklo ir erdvinės raiškos mokytoja Jonė Kalinaitė -Stankevičienė

TAPYBA ant drobinių maišelių

I GRUPĖ:

Spalio 9 d., 9 val. 

Spalio 23 d, 9 val.

II GRUPĖ:

Spalio 9 d., 12:15 val. 

Spalio 23 d, 12:15 val.

Linijiniai šokiai

I GRUPĖ:

Rugpjūčio 19 d., 9:30 val.

Rugpjūčio 26 d., 9:30 val.

Rugsėjo 2 d. , 9:30 val.

Rugsėjo 9 d., 9:30 val.

Rugsėjo 16 d., 9:30 val.

Rugsėjo 23 d., 9:30 val.

II GRUPĖ:

Rugpjūčio 19 d., 10:30 val.

Rugpjūčio 26 d., 10:30 val.

Rugsėjo 2 d. , 10:30 val.

Rugsėjo 9 d., 10:30 val.

Rugsėjo 16 d., 10:30 val.

Rugsėjo 23 d., 10:30 val.

III GRUPĖ:

Rugpjūčio 19 d., 11:30 val.

Rugpjūčio 26 d., 11:30 val.

Rugsėjo 2 d. , 11:30 val.

Rugsėjo 9 d., 11:30 val.

Rugsėjo 16 d., 11:30 val.

Rugsėjo 23 d., 11:30 val.

IV GRUPĖ:

Rugsėjo 6 d. , 9:30 val.

Rugsėjo 13 d., 9:30 val.

Rugsėjo 20 d., 9:30 val.

Rugsėjo 27 d., 9:30 val.

Spalio 1 d., 13:30 val.

Spalio 4 d., 9:30 val.

V GRUPĖ:

Rugpjūčio 30 d., 10:30 val.

Rugsėjo 6 d. , 10:30 val.

Rugsėjo 13 d., 10:30 val.

Rugsėjo 20 d., 10:30 val.

Rugsėjo 27 d., 10:30 val.

Spalio 4 d., 10:30 val.

VI GRUPĖ:

Rugpjūčio 30 d., 11:30 val.

Rugsėjo 6 d. , 11:30 val.

Rugsėjo 13 d., 11:30 val.

Rugsėjo 20 d., 11:30 val.

Rugsėjo 27 d., 11:30 val.

Spalio 4 d., 11:30 val.

VII GRUPĖ:

Spalio 18 d., 9:30 val.

Spalio 25d. , 9:30 val.

Lapkričio 4 d., 9:30 val.

Lapkričio 8 d., 9:30 val.

VIII GRUPĖ:

Spalio 18 d., 10:30 val.

Spalio 25d. , 10:30 val.

Lapkričio 4 d., 10:30 val.

Lapkričio 8 d., 10:30 val.

IX GRUPĖ:

Spalio 18 d., 11:30 val.

Spalio 25d. , 11:30 val.

Lapkričio 4 d., 11:30 val.

Lapkričio 8 d., 11:30 val.

Užsiėmimus veda Lietuvos teatro ir kino aktarė, šokėja Dalia Michelevičiūtė

JOGA -kvėpavimo , laisvo judesio ir relaksacijos užsiėmimai

I GRUPE:

Rugpjūčio 23 d. 15:30 val.

Rugpjūčio 30 d. 15:30 val.

Rugsėjo 6 d. , 15:30 val.

Rugsėjo 13 d., 15:30 val.

Rugsėjo 20 d., 15:30 val.

Rugsėjo 27 d., 15:30 val.

II GRUPĖ:

Rugspjūčio 30 d. 17:00 val.

Rugsėjo 6 d., 17 val.

Rugsėjo 13 d., 17 val.

Rugsėjo 20 d., 17 val.

Rugsėjo 27 d., 17 val.

Spalio 4 d., 17 val.

III GRUPĖ:

Rugsėjo 3 d., 9:30 val.

Rugsėjo 10 d., 9:30 val.

Rugsėjo 17 d., 9:30 val.

Rugsėjo 24 d., 9:30 val.

Spalio 8 d., 9:30 val. 

Spalio 15 d.

9:30 val.

IV GRUPĖ

Rugsėjo 3 d., 10:40 val.

Rugsėjo 10 d., 11:00 val.

Rugsėjo 17 d., 11:00 val.

Rugsėjo 24 d., 11:00val.

Spalio 8 d., 11:00 val.

Spalio 15 d.

11:00 val.

Užsiėmimus veda VDU Švietimo akademijos lektorė Rasa Paulauskienė

V GRUEPĖ:

Spalio 12 d., 10 val.

Spalio 19 d., 10 val. 

Spalio 26 d., 10 val.

Lapkričio 2 d., 10 val.

Lapkričio 9 d., 10 val.

Lapkričio 16 d., 10 val.

VI GRUEPĖ:

Spalio 22 d., 10 val.

Spalio 29 d., 10 val. 

Lapkričio 5 d., 10 val.

Lapkričio 12 d., 10 val.

Lapkričio 19 d., 10 val.

Lapkričio 26 d., 10 val.


DEKUPAŽAS – daiktų dekoravimas

I GRUPĖ:

Rugsėjo 4 d. , 10:30 val.

Rugsėjo 11 d. 10:30 val.

II GRUPĖ:

Rugsėjo 4 d. , 13:50 val.

Rugsėjo 11 d. 13:50 val.

III GRUPĖ:

Rugsėjo 23 d. , 9:30 val.

Rugsėjo 24 d. , 9:30 val.


IV GRUPĖ:

Rugsėjo 23 d. , 13:00 val.

Rugsėjo 24 d. 13:00 val.

V GRUPĖ:

Spalio 9 d. , 10:00 val.

Spalio 16 d. 10:00 val.

VILNOS VĖLIMAS


I GRUPĖ:

Rugsėjo 16 d. , 9:30 val.

Rugsėjo 25 d. , 10:00 val.


II GRUPĖ:

Rugsėjo 16 d. , 13:00 val.

Spalio 9 d. , 13:15 val.

Dekupažo ir vilnos užsiėmimus veda rankdarbių meistrė Kristina Račkauskaitė

MUILŲ GAMYBOS DIRBTUVĖS

I GRUPĖ

Rugsėjo 25 d., 13:30 val.

II GRUPĖ

Spalio 16 d. 13:15 val.

ŽVAKIŲ GAMYBOS DIRBTUVĖS

I GRUPĖ

Rugsėjo 25 d. 9: 30 val.

II GRUPĖ

Spalio 9 d., 14:30 val.

Muilo ir žvakių gabymos užsiėmimus veda amatininkė Elvyra Vilkienė

IŠMANIZACIJOS AKADEMIJA -IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ MOKYMAI (PRADINUKŲ GRUPĖS)

I GRUPĖ:

Rugsėjo 14 d. , 9 val.

Rugsėjo 21 d., 9 val.

Rugsėjo 28 d., 9 val.

II GRUPĖ:

Rugsėjo 14 d. , 15 val.

Rugsėjo 21 d., 15 val.

Rugsėjo 28 d., 15 val.

III GRUPĖ:

Rugsėjo 23 d. , 15 val.

Rugsėjo 30 d., 15 val.

Spalio 7 d., 15 val.

IV GRUPĖ:

Rugsėjo 27 d. , 15 val.

Spalio 4 d., 15 val.

Spalio 11 d., 15 val.

V GRUPĖ:

Spalio 7 d. , 11 val.

(tema GALIMYBIŲ PASAS)

VI GRUPĖ:

Spalio 7 d. , 15 val.

(tema GALIMYBIŲ PASAS)

VII GRUPĖ:

Spalio 21 d. , 10 val.

Spalio 25 d., 10 val.

Spalio 28  d., 10 val.

IŠMANIZACIJOS AKADEMIJA -IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ MOKYMAI (PAŽENGUSIŲ GRUPĖS)

I GRUPĖ

Spalio 5 d. , 9 val.

Spalio 12 d., 9 val.

II GRUPĖ

Spalio 5 d. , 15 val.

Spalio 12 d., 15 val.

III GRUPĖ

Spalio 6 d. , 15 val.

Spalio 13 d., 15 val.

IV GRUPĖ

Spalio 14 d. , 15 val.

Spalio 21 d., 15 val.

V GRUPĖ

Spalio 18 d. , 15 val.

Spalio 25 d., 15 val.