KVIEČIAME VYRESNIO AMŽIAUS ŽMONES PAŽINTI VILNIŲ

ŽYGIUOJANT 100 KM TAKU APLINK VILNIŲ!

Pagaliau, pagaliau, pagaliau – finišo tiesioji. Mes tai padarėme! Įveikėme 90 km, įveiksime ir paskutiniuosius 10. Sveikiname visus dalyvavusius ir pasidovanojusius sau aktyvų, kupiną naujų atradimų, gerų pašnekesių, įdomių istorijų laiką. Linkime nesustoti ir toliau žygiuoti, visur dalyvauti, bendrauti, kurti…. 

Labai laukiame visų, ateikite į paskutinį mūsų žygį! Esame dėkingi kiekvienam, nors kartą ėjusiam kartu su mumis.

O mums kaip visada smagiausia dalis – dovanos. Todėl visi asmenys, kurie kitą antradienį, 10 val., ateis prie Antakalnio poliklinikos ir kartu su visu būriu įveiks paskutinę 10 km žygio atkarpą – dalyvaus loterijoje, kurioje galės laimėti kelionių agentūros Makalius įsteigtą prizą – kelionę dviems asmenims į Augustavą.

Visai nesvarbu ar mūsų žygiuose dalyvavote vieną ar visus dešimt kartų. Visai nesvarbu, jei kitą antradienį mūsų žygyje dalyvausite tik pirmą kartą. Mums svarbiausia – dalyvaukite ir būkite aktyvūs.

Svarbiausia – SUSITIKTI!

Ačiū mūsų partneriams: Clinic DPC, Active Vilnius, Vilniaus miesto savivaldybė, Outokumpu Stainless, Perskindol Lietuva, Druskininkų Hermis.

Mūsų trenerei Irena Gudiškienė pasimatysime kitą antradienį

Susitinkam, baigiamajame – 10-ajame etape!

DEŠIMTO ŽYGIO INFORMACIJĄ:

STARTAS: birželio 28 d., 10 val.

Antakalnio poliklinika, stotelė “Klinikos” (troleibusai 2, 4, 14, 19, 21, autobusai 4G ir 50). 

FINIŠAS: Kalnų parkas

Trasos ilgis: apie 10 km. Antakalnis – Sapieginė – Kalnų parkas.

Žolyno gatvėje trasa pasuka į Antakalnio miškus. Kelias veda palei Šveicarijos miško parką iki Sapieginės. Šia kalvota vietove trasa vinguriuoja beveik visą laiką mišku ir atveda iki šalia Olandų g. esančių senųjų Užupio žydų kapinių. Kirtus Olandų gatvę pasieksime trasos pabaigą-  Kalnų parką, kur mūsų lauks sveikinimo žodžiai ir apdovanojimai.

 Trasos sudėtingumas: vidutinio sudėtingumo, yra kalnų.

 SVARBU: Turekite vandens ir lengvų užkandžių (praėję pusę trasos tikrai stosime pasistiprinti)

Trasa nėra žiedinė, t.y. pradėsime taške A ir baigsime taške B, tad atvykti reikės į vieną vietą, o išvykti iš kitos vietos.

 Apranga ir avalynė: patogi. Rengiamės svogūnėlio principu. Gerai būtų turėti kuprinę, kad galėtumėte nusivilkę drabužius, jei pasidarys karšta, juos patogiai neštis. Taip pat reikėtų atsižvelgti į permainingus Lietuvos orus ir įsimesti skėtį ar apsiaustą.

Mus lydės patyrusi instruktorė, šiaurietiško ėjimo su lazdomis trenerė Irena Gudiškienė. Norintiems bus galimybė išbandyti žygį su lazdomis.

​Dalyviams, kurie jau žygiavo – registruotis pakartotinai NEREIKIA.

Visus kitus norinčius prisijungti prie mūsų būrio – pašome registruotis telefonu 8 603 36266 arba el. paštu registracija@susitikim.lt

Pažymime, kad Jūsų skambučių laukiame darbo dienomis nuo 10 iki 17 val.