Sveiki,
Labai džiaugiamės, kad projektas „Susitikim“ vėl grįžta į Kauną!
Kviečiame Jus dalyvauti nemokamuose užsiėmimuose Kauno bibliotekose.
Registruokitės į edukaciją „Minkštų formų menas“ – lipdymą naudojant modeliną. Kartu su lektore Jone Kalinaite-Stankevičiene kursite nuostabius kūrinius, kurie vėliau papuoš Jūsų aplinką. Tokio užsiėmimo dar nebuvo – ateikite išbandyti!
📍 Užsiėmimas vyks gegužės 16 d. (šeštadienį)
Vieta: Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka Vaikų literatūros skyriuje, V. Krėvės pr. 97A
🕚 Pirma grupė – 11:00 val.
🕧 Antra grupė – 12:40 val.
📩 Registracija el. paštu: registracija@susitikim.lt
Projektą remia Kauno miesto savivaldybė