Gerbiamieji mūsų projekto dalyviai,

Registracijos telefonas netyla. Teiraujatės, kas toliau? Kada vėl pradėsite veiklas? Laukiate tvarkaraščių. Mes labai džiaugiamės Jūsų aktyvumu, noru toliau judėti, veikti, bendrauti. 

Pasibaigus šeštajam ,,Susitikim“ veiklų sezonui, kartu su komanda aktyviai dirbame rengdami praeitų metų veiklos ataskaitas. O veiklos tikrai buvo daug!

Mūsų įstaiga ,,Sėkmės idėja” kėlė sau vieną iš svarbiausių tikslų, kad projekto ,,Susitikim” veiklos džiugintų Jus visus metus. Labai džiaugiamės, kad 2022 metais šį tikslą pavyko pasiekti, todėl nežadame sustoti.

Projekto  veiklų finansavimas 2023 metais yra numatytas tik nuo pavasario, todėl Jūsų pačių prašymu laikinai organizuosime dalinai mokamus užsiėmimus. Labai liūdna pripažinti, kad sunkmetis palietė ir mus, todėl prašysime simbolinio mokesčio už trenerių darbą ir kūrybines priemones.

Nuo  2023 m. vasario 2 d. startuoja šokių ir mankštų užsiėmimai Vilniuje (J. Kubiliaus g. 2, Senjorų Avilys).

Pirmadieniais 10 val. ir 11 val. – vyks šokiai. Šokius ves, puikiai žinoma, Jūsų labai mylima šokių mokyklos ,,Line Dance” mokytoja Jurga Konopliovienė.

Ketvirtadieniais 10 val. ir 11 val. – vyks mankšta. Mankštą ves kineziterapeutė Sigita Masalskienė (taip pat dirbanti Vilniaus Santariškių ligoninėje ir Antakalnio poliklinikoje).

Tvarkaraštį rasite skiltyje ŠOKIAI/MANKŠTOS

Siūlome dalyvio mokesčių planus:

Lankant tik šokius arba tik mankštas: 4 kartai per mėnesį – KAINA  20 Eur.

Lankant ir šokius, ir mankštas: 8 kartai per mėnesį – KAINA 30 Eur.

Grupėje priimame viso 16 dalyvių.  Todėl suskubkite registruotis.

Registracija vykdoma  projekto telefonu: +37060336266

arba el. paštu: registracija@susitikim.lt

Kūrybinių užsiėmimų veiklų tvarkaraščius skelbsime  vasario mėn. pabaigoje.

Iki pasimatymo!

,,Susitikim” komanda