Mielieji,

nors dar gyvename šiltais Senjorų dienos prisiminimais, tačiau ir vėl norime Jus pradžiuginti  – šį trečiadienį (2022-10-05), 15:30 val. Senjorų avilyje nuostabus koncertas: koncertuos pripažinimą Lietuvoje ir užsienyje pelnę profesionalaus meno atlikėjai – smuikininkė Julija Ivanovaitė ir klavesininkas Vilimas Norkūnas, kurie gros garsiausius klasikinės muzikos kūrinius, pristatys dar ne visiems matytą ir girdėtą instrumentą – klavesiną, scenoje kurs mini muzikinį pasakojimą-koncertą. Šių dviejų talentingų profesionalių muzikų parengta muzikinio pasakojimo/koncerto programa nukels klausytojus į neatmenamus laikus, kai fortepijonas dar neegzistavo, o karaliavo klavesinas – jo pirmtakas. 

Dalyvių lauks intriguojanti kelionė per epochas – pradedant Ankstyvu Baroku ir pasirodymą baigiant visų pamiltiems ir gerai žinomiems Johanui Sebastianui Bachui ir Volfgangui Amadėjui Mocartui. 

Kaip sako patys jaunieji muzikantai – „Šia programa trokštame pasiekti tuos, kurie negali atkeliauti ir pasiklausyti mūsų patys. Mes manome, kad savo širdyje visi jaučiasi jauni – abu muzikai, būdami 30 ar 40 metų, vis dar jaučiamės kaip 20- mečiai. Taip, tikime, kad jaučiatės ir Jūs. Tad leiskite kartu su Jumis sugrįžti į nerūpestingą jaunystę, pasidžiaugti mus džiuginančia ir šokdinančia, arba sūpuojančia ir raminančia muzika, kuriai visi mieli, ir visi išsiilgti“.

Projektą remia: Lietuvos kultūros taryba, Vilniaus miesto savivaldybė