Vienas populiariausių projektų „Susitikim“ skirtas vyresnio amžiaus asmenims tęsia projekto pavasarines tradicijas ir toliau kvies Vilniaus senjorus į žygius po gražiausius Vilniaus pažintinius takus. Projekto organizatoriai bei jo dalyviai jau du kartus yra įveikę 100 km taką aplink Vilnių. Pirmasis žygis jau š. m. balandžio 25 d., 10 val. Susitikimo vieta – Bernardinų sodo paplūdimys, esantis Bekešo kalno papėdėje.

Projektas „Susitikim“ jungiasi prie LRT iniciatyvos „Pridainuojam Europą“ ir žygius pradės dainuodami Monikos Linkytės eurovizinės dainos frazę „čiūto tūto“.  „Bendrystė ir vienybės jėga, kuri apima kartu šokant, dainuojant ar žygiuojant labai reikalingi kiekvienam mūsų, todėl mūsų senjorai noriai jungiasi į panašias iniciatyvas, kurios, beje, tampa jau tradicija – prieš porą metų kėlėme „Geltonąją bangą“ išlydint į Euroviziją grupę „The Roop“,- kalbėjo projekto vadovė Jelena Narūnienė.

„Kartu su projekto dalyviais bei Active Vilnius organizacija, jau du kartus esame įveikę 100 km taką aplink Vilnių ir savo pavyzdžiu įrodę, kad amžius – ne riba. Todėl šiais metais nusprendėme paįvairinti žygių maršrutus įtraukiant naujas 100 km tako trasas bei  kartu su komanda ruošiame ir tikriname dar neatrastus Vilniaus takus. Projekto koncepcija išlieka ta pati  – dešimt antradienių, po 10 km ir rezultate net visas 100 km senjorų kojomis Vilniaus takais. Norintiems suteiksime galimybę žygiuoti su šiaurietiškomis lazdomis.  Mūsų tikslas skatinti vyresnio amžiaus žmones rinktis aktyvų gyvenimo būdą, formuoti įprotį gyventi sveikai ir kuo aktyviau, bendrauti. Pastebime, kad ypač po žiemos mūsų projekto dalyviai yra pasiilgę bendravimo ir buvimo kartu. Todėl labai kviečiame visus prisijungti prie mūsų šaunios kompanijos, kartu pažinti bundantį Vilniaus grožį ir įkvėpti gamtos“, – artimiausiais projekto “Susitikim” planais dalinosi projekto vadovė Jelena Narūnienė.

 Registracija vyksta telefonu – 8 603 36 266  arba el. pastu registracija@susitikim.lt.

 Dalyvavimas žygiuose yra nemokamas.

Iniciatyvos partneriai: Vilniaus miesto savivaldybė ir Active Vilnius.

Visą informaciją apie žygį skiltyje http://susitikim.lt/100-km-zygis/