Sulaukę itin didelio susidomėjimo dėl šiais metais pirmą kartą startuojančio užsiėmimo ,,Pirties galia“, skubame jums pristatyti mūsų naujieną, o taip pat dalinamės mūsų vadovės Jelenos įspūdžiais iš pirmojo bandomojo edukacinio užsiėmimo.

Vieša pirtis Garo Fabrikas yra įsikūrusi labai gražioje Vilniaus vietoje, šalia žymiojo Kalvarijų kryžiaus kelio, adresu Pušyno kelias 25, kur nuo šios savaitės kiekvieną šeštadienį pirtininkas profesionalas mūsų projekto dalyviams ves edukacinius užsiėmimus apie pirties teikiamus malonumus ir naudą.

Jums įdomu, ką patyrė mūsų pirmieji dalyviai išbandę šią programą? Taigi, mielieji, jūsų laukia trijų valandų pirties programa, kurią sudaro: pirmo garo ritualas, kurio metu pirtininkas papasakoja apie pirties naudą ir galimus pavojus sveikatai, kaip elgtis pirtyje ir daug kitų įdomių ir naudingų dalykų. Atsigaivinus lauko kiemelyje, dalyvių laukia aromaterapija, kurios metu dalyviai kvėpuoja įvairių natūralių žolelių kvapų puokštėmis bei druska. O kur dar kūno švietimas natūraliu pylingu iš druskos ir eterinių aliejų…Nusiprausus ir pailsėjus pirties dalyvių laukia maloni patirtis su vantomis. Pirtininko vadovaujami išmokome taisyklingai naudotis vantomis, kad jos teiktų kūnui naudos. Taip pat nepamiršome, kad būtina gerti vandenį ir nepersistengti.

Pasibaigus programai visi jautėsi pailsėję, atsigavę, laimingi ir kupini naujų jėgų 💛

Tariame nuoširdų ačiū viešosios pirties Garo Fabrikas vadovams už bendradarbiavimą ir už tai, kad Vilnius gali džiaugtis turėdamas tokią kokybišką viešą pirtį.

O už galimybę nemokamai sveikatintis dėkojame mūsų projekto partneriams 🫶 prekybos tinklui IKI, namų administratoriui Mano Būstas, dantų priežiūros centrui Clinic DPC, Vilniaus miesto savivaldybė